252627282930
IMG_5683

Спортивні досягнення

10 Apr 2013

28-31 березня в Угорщині відбувся Чемпіонат Європи з панкратіону, на якому національну збірну України представляли троє буковинців, зокрема двоє з них є  студентами факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича.

Анна Беженар (Заслужений тренер України І. Наконечний) – першокурсниця кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання, майстер спорту України міжнародного класу – здобула золоту нагороду в розділі «агон» та золоту нагороду в розділі «ММА». Два поєдинки здобула перемогу нокаутом та три поєдинки перемогла больовими прийомами.

Олександр Доскальчук (Заслужений тренер України П. Горюк та Заслужений тренер України І. Наконечний) – студент 4 курсу кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання, майстер спорту України міжнародного класу – здобув бронзову медаль у розділі «ММА».

У загальнокомандному заліку збірна команда України посіла І місце в розділі «агон» та ІІІ місце у розділі «ММА».

За підсумками виступів 2012-го Олександр Доскальчук і Анна Беженар визнані кращими спортсменами року (світової організації «ФІЛА») та будуть нагороджені у червні в Канаді на чемпіонаті Світу.

Зараз збірна команда ЧНУ в складі 30 спортсменів готується до фіналу Кубка України з панкратіону, який пройде 23-27 квітня, а О.Доскальчук і А. Беженар – до чемпіонату світу, який відбудеться у червні в Канаді.

Мітки: Спорт ЧНУ