Новини

  • IMG_5683

    Спортивні досягнення

    10.04.2013

    28-31 березня в Угорщині відбувся Чемпіонат Європи з панкратіону, на якому національну збірну України представляли троє буковинців, зокрема двоє з них є  студентами ...
    Читати далі...

Склад ради

Навчально-методична рада

1. Петришин Роман Іванович – перший проректор,  професор – голова ради;

2.  Іванчук Марія Георгіївна – завідувач науково-методичного центру моніторингу і забезпечення якості підготовки фахівців, професор – заступник голови ради;

3. Мельник Катерина Василівна – методист науково-методичного центру моніторингу і забезпечення якості підготовки фахівців, секретар ради;

4.  Марценяк Ігор Валеріанович – начальник навчального відділу;

5.  Нємкова Євгенія Валеріївна – завідувач відділу ліцензування та акредитації, асистент кафедри загальної та соціальної педагогіки.

6. Бигар Ганна Павлівна – голова методичної ради факультету педагогіки, психології та соціальної роботи, доцент.

7.  Грешко Роман Ігорович – заступник    декана    з    навчально-методичної    роботи економічного факультету, доцент;

8. Гнесь Наталя Олександрівна – голова методичної ради факультету фізичної культури та здоров’я людини, доцент.

9. Дармограй Ольга Михайлівна – заступник   декана   з   навчально-методичної   роботи хімічного факультету, доцент;

10. Жаворонкова Мирослава Іллівна – заступник  декана   факультету   образотворчого  та декоративно-прикладного мистецтва;

11.   Карпо Василь Леонтійович – заступник декана з навчально-методичної роботи факультету історії, політології та міжнародних відносин, доцент;

12.  Кудрявцева Олена Діонізіївна – заступник  декана  з  навчально-методичної роботи факультету іноземних мов, доцент;

13.   Копильчук Галина Петрівна – заступник   декана   з   навчально-методичної   роботи біологічного факультету, професор;

14. Курик Дмитро Миколайович – завідувач кафедри декоративно-прикладного мистецтва.

15. Киселиця Оксана Миколаївна – заступник декана з навчально-методичної роботи факультету фізичної культури та здоров’я людини, доцент.

16.  Мартинюк Ольга Василівна – заступник   декана  з   навчально-методичної  роботи факультету прикладної математики.

17.  Мизак Нестор Степанович – заступник    декана    з    навчально-методичної    роботи філософсько-теологічного факультету, доцент;

18. Попович Олександр Орестович – заступник   декана   з    навчально-методичної   роботи філологічного факультету, доцент;

19. Савчук Сергій Вікторович – заступник декана  з  навчально-методичної роботи юридичного факультету, доцент;

20. Собчук Олександр Васильович – директор коледжу;

21. Струк Ярослав Михайлович – заступник декана з навчально-методичної роботи фізичного факультету, доцент;

22. Фельде Христина Вікторівна – голова методичної ради інженерно-технічного факультету, доцент;

23.  Федірчик Тетяна Дмитрівна – заступник   декана   з   навчально-методичної   роботи факультету педагогіки, психології та соціальної роботи;

24. Фратавчан Валерій Григорович – заступник   декана   з   навчально-методичної  роботи факультету комп’ютерних наук, доцент;

25. Цепенда Михайло Володимирович – заступник   декана   з   навчально-методичної   роботи географічного факультету, доцент;

26.  Ягодинець Петро Іванович – голова методичної ради хімічного факультету, професор;

27. Гуцуляк Ірина Георгіївна – голова методичної ради філологічного факультету, доцент.